Dacia - Mūsa Motors Rīga

Sandero

Neliels auto, mūsdienīgs un respektabls

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Sandero

Izteiksmīgs siluets un no jauna projektētā virsbūves priekšdaļa ar akcentējošajām Y formas diožu lukturu gaismas līnijām atklāj Jaunā Dacia Sandero pilnībā pārstrādāto dizainu. Efektīvs interjers, ietilpīgs bagāžnieks un praktiski nodalījumi. Jaunais Dacia Sandero viegli piemērosies jūsu ikdienas pienākumiem, lai jūsu braucienus padarītu vēl patīkamākus.
Vai jūtaties noguruši, pūloties saglabāt modrību? Atpūtieties! Mūsu braukšanas palīgsistēmas jūs pavadīs visa brauciena laikā, lai pasargātu un padarītu vienkāršākus jūsu ikdienas maršrutus: Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS), E-call sistēma (ārkārtas izsaukumiem), Palīgs parkošanai uz priekšu un atpakaļgaitā, atpakaļgaitas kamera, Aklo zonu kontroles sistēma, Palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu, Automātiskā stāvbremze, Ātruma regulators-ierobežotājs, Elektriskais stūres pastiprinātājs.
Mainās ne tikai pasaule, bet arī jūsu vajadzības. Jaunais Dacia Sandero iet kopā ar tevi un pārvietojas laikā. Atbloķējiet durvis ērti bez atslēgām un atklājiet tā ērtā interjera modernās tehnoloģijas, augstas kvalitātes materiālus un pievilcīgo dizainu. Kabīne ir orientēta uz vadītāju, lai jums vienmēr viss būtu zem kontroles: darbiniet gaisa kondicionieri, 8 collu displeju navigācijai, izklaides funkcijas un piekļuvi viedtālruņa lietotnēm. 8" displejā ir redzami arī stāvēšanas situācija priekšā un aizmugurē. Viss ir skaidri sakārtots un intuitīvi lietojams. Tātad jūs varat koncentrējieties uz svarīgāko lietu - bezrūpīgu braukšanas prieku ar Jauno Dacia Sandero.

Video


Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu