Laipni lūdzam dacialatvija.lv

DACIADuster

ATKLĀJ

IEPAZĪSTI DUSTER

Jaunais Duster piedāvā vēl bagātāku aprīkojumu par Daciai tipisku, pievilcīgu cenu. Tajā iekļaujas kruīzkontrole, aizmugurējās parkošanas palīgsistēma, ārējās temperatūras rādītājs vai MEDIA NAV. Vienkārši lietojama, intuitīva multimediju sistēma MEDIA NAV ar 7 collu skārienjūtīgu ekrānu: navigācija, radiouztvērējs ar Bluetooth®. Jaunajā Dacia Duster pielietotās tehnoloģijas ir 100% lietderīgas, uzticamas un praktiskas

Jaunā Duster salons izceļas ar pilnīgu jaunu dizainu, piedāvā hečbeka cienīgu komforta līmeni, neskatoties uz to, ka tas pieder pilnpiedziņas automobiļu pasaulei. Jaunais Dacia Duster tagad ir praktiskāks un izveicīgāks, kā arī aprīkots ar durvīs ievietotām elektrisko logu pacēlāju pogām.

Jaunais Dacia Duster piedāvājums ietver četrus jaunus polsterējuma veidus, to skaitā vienu ādas apdari. Jauni sēdekļi ar modificētu dizainu, pastiprināta aizmugurējā sēdekļa atzveltne un jauns bagāžas nodalījuma pārklājs paaugstina komforta līmeni un palielina iespējas modificēt salona dizainu.

Izstrādāts, lai pārvietotos jebkurā apvidū, Jaunais Duster ir īsts 4x4 auto, kam piemīt ievērojamas spējas pārvarēt apvidus šķēršļus. Jaunais Duster ir kompakts un viegls auto, kas sniedz lielisku dinamiku un augstu veiktspēju bezceļu apstākļos. 6 ātrumu manuālā pārnesumkārba aprīkota ar īsu pirmo pārnesumu (5,79 km/h pie 1000 apgr./min ) būtiski atvieglo pārvietošanos pa nevienmērīgu segumu, kustības uzsākšanu pret kalnu vai ar smagu kravu, kā arī automašīnas savaldīšanu braucot lejup. Turklāt paaugstināta sēdpozīcija pie stūres uzlabo redzamību un atvieglo vadīšanu.

Braucot pa ceļiem, uz kuriem ir laba saķere, lieliski kalpo 4x2 režīms. Piedziņa tiek pārnesta uz priekšējiem riteņiem garantējot zemu degvielas patēriņu.

Uz visu veidu ceļiem, neatkarīgi no automobiļa ātruma un saķeres ar virsmu, "Auto"* režīms automātiski sadala griezes momentu priekšējai un aizmugurējai asij.

Grūtākajos posmos un nevienmērīgā, dubļainā vai smilšainā apvidū "Lock" režīms vienlīdzīgi sadala griezes momentu priekšējai un aizmugurējai asij, visiem 4 riteņiem, optimizējot automobiļa bezceļa spējas. Tas nodrošina dzinēja un bremžu sistēmas darbības kontroli vislabāk piemērotu braukšanai ar 4x4 piedziņu. Pateicoties 21 cm augstam klīrensam, lieliem uzbraukšanas (29,3°), rampas (23°) un nobraukšanas (34,9°) leņķiem, Jaunais Dacia Duster var lepoties ar patiesām bezceļa spējām.

Ko vēl var sagaidīt no automašīnas ar 4x4 piedziņu?

AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU